Chwilę nas nie było...

10:15:00

Tak, trochę minęło i szczerze mówiąc ten pierwszy post jest dla mnie trudny ;-) Dużo spraw się zadziało przez te ostatnie kilka miesięcy, dużo nowości u nas. Ciężko napisać o wszystkim na raz, więc myślę, że podzielę sprawy zaległe na kilka postów... ale nie ominę również tego, co się dzieje u nas na bieżąco :-) Ostatnio blogowanie oglądałam raczej z tej drugiej strony... o czym też będzie ;-)

Mam trochę rozkmin jak powinien wyglądać blog - nie w kwestii graficznej ;-) ale raczej ilości postów, ich tematyki. Trochę mi się to wszystko kotłuje w głowie jeszcze, ale obiecuję - teraz będzie przynajmniej regularnie... i nie, regularnie to nie znaczy raz na rok ;-)

W ostatnich miesiącach było więcej miłych rzeczy niż tych niemiłych, ale o jednej smutnej sprawie napisać muszę: w marcu pożegnaliśmy Bohunka. Niestety nie mogliśmy zrobić dla niego nic więcej, niż tylko ostatecznie ulżyć w jego bólu. Mamy więc od marca jednego Śledzia w delegacji za Tęczowym Mostem... ale jestem pewna, że bawi się tam doskonale ze swoimi kumplami, a my się jeszcze kiedyś zobaczymy. Mimo, że minęły ponad 3 miesiące mi w dalszym ciągu zdarza się podzielić parówkę na 5 części.
Myślę, że za jakiś czas przyjdzie moment, gdy będę chciała i mogła opisać to wszystko szerzej... no ale to jeszcze nie teraz.


Z miłych rzeczy - od marca również jesteśmy dystrybutorem karm marki Simpsons Premium w Polsce... i to jest zdecydowanie miły aspekt :-) Myślę, że jeśli będziecie chcieli (a takie głosy już do mnie docierały) to opiszę, jak to w ogóle się stalo, że jestesmy tu, gdzie teraz :-) Może to kogoś z Was zainspiruje, by próbować spełniać swoje szalone marzenia? ;-)Na pewno pojawi się też u nas recenzja jednej z linii karm Simpsons - tej, którą jedzą Śledzie :-) Niebawem!

Poza tym - życie toczy się w zasadzie tak, jak i się toczyło :-) O mniejszych historiach opowiem przy okazji. Na dziś myślę że starczy, cieszę się, że jesteście z nami mimo, że tyle nas nie było!

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Oh! Jak miło, że wróciliście! Już myślałam, że pożegnałaś się z blogosferą na dobre... bardzo się cieszę! I naprawdę czekam z niecierpliwością na szersze przemyślenia tego co napomknęłaś w poście. ;)

    OdpowiedzUsuń

Polub Śledź też pies

Polub u Śledzi

Polub Simpsons Polska

Zajrzyj na naszego Instagrama