Urodziny Brombi i konkurs

17:09:00

Dwa dni temu - 10.03.2016 - nasza Brombi i cały miot D z naszej hodowli skończyli dwa lata :-)
Wiek niby poważny, ale Brombiszon to chyba zawsze już zostanie dzieciuchem ;-) To przesłodka babeczka, nasz domowy rottweiler, burczymucha i przytulanka, wariatka i słodziak. Podbiła nasze serca w pierwszych chwilach swojego życia i taka już została - rozbrajająca :-) 2 lata temu właziła do rękawa mojego szlafroka gdy leżałam z maluchami w legowisku, a Kamila ciumkała za brodę... a dzisiaj? Wielka baba!

Z racji Brombiakowych urodzin powstał tort, który - z racji środka tygodnia - był mało ambitny, acz zielony :-) Powstał wg przepisu z posta o urodzinach Bohuna, zmodyfikowałam jednak krem - dodałam do niego zblendowanego gotowanego na parze brokuła, więc krem wyszedł zieloniutki :-)

Brokuły w naszym domu są wyjątkowo lubiane (zarówno przez dwunogi, jak i czworonogi), więc powstrzymać się nie było łatwo...W związku z Brombiakowymi urodzinami oraz zbliżającymi się urodzinami Mieszka i Eevee... a do tego 50tys wyświetleń naszego bloga - konkurs! Pierwszy w historii Śledzi, debiutujemy, więc prosimy o wyrozumiałość :-)


Zacznijmy od nagrody :-)
Jak widać na załączonym obrazku: to stojak na miskę :-) Wykonany przez nas, własnoręcznie z wierzbowego pniaka :-) Nasze Śledzie takie stojaki już mają, post DIY w przygotowaniu... ale póki co - taki stojaczek mamy do oddania :-) Ma wysokość ok. 20cm (ale jeśli zwycięzca bedzie potrzebował niższego stojaka, to bez problemu można go skrócić), siedzi w nim miska 1,75l (i też leci do zwyciezcy), jest dość ciężki i stabilny, a do tego - niepowtarzalny :-)

Co zrobić, by stać się właścicielem stojaka? :-)
Pod TYM POSTEM na naszym FP czekamy na zdjęcia Waszych psów na chwilę przed wyczekiwaną kolacją :-) Nic nie sugerujemy, mamy nadzieję na kreatywność :-) Jakość ma zdecydowanie mniejsze znaczenie, niż sam pomysł... wiec do dzieła :-)

22.03.2016 kapituła konkursu w osobach Śledzi dwunożnych i czworonożnych wybierze zwycięskie zdjęcie :-) Do Autora kurierem przyleci ten oto stojaczek :-)

Do biegu (po aparat), gotowi.... START! :-)

You Might Also Like

0 komentarze

Polub Śledź też pies

Polub u Śledzi

Polub Simpsons Polska

Zajrzyj na naszego Instagrama