Kartki świąteczne

08:11:00

Lubicie?

Ja bardzo. Szczególnie wysyłać, i to szczególnie te tradycyjne, papierowe.
Kilka lat temu nasi znajomi z Belgii zainspirowali nas do pomysłu rokrocznego wysyłania znajomym papierowych kartek z psimi kolażami... podchwyciliśmy :-) Dostajemy co roku od nich piękną kartkę, nasza tegoroczna również już gotowa i w tym tygodniu poleci do przyjaciół z całego świata :-)

W związku z tym, że psie kartki są fajne, pomyślałam, że i Wam chętnie w tym pomogę :-)
Jak pewnie (mała) część z Was wie, "po godzinach" zajmuję się grafiką - głównie dla hodowców. Jako, ze sezon kartkowy w pełni, zapraszam również Was do skorzystania z moich usług.Zasady:

- 10 pierwszych osób (koniecznie blogerów!) otrzyma kartkę kompletnie za free
- kolejne osoby - jeśli posiadacie swojego bloga i zamówicie kartkę do 20.12. - otrzymacie 50% zniżki... kartka więc będzie w cenie naprawdę symbolicznej :-)
- nie musicie lajkować naszego FB ani dodawać bloga do obserwowanych, choć oczywiście bedzie mi bardzo miło, jeśli jeszcze do nas wrócicie ;-)
- przekażcie wiadomość dalej, innym blogerom - może na święta zaleje nas fala kartek? :-)

Aby wykonać kartkę będę potrzebowała zdjęcia Waszego pupila (najchętniej - kilku, tak bym mogła coś wybrać ;-) ) możliwie najlepszej jakości oraz Waszego pomysłu na życzenia. Jesli macie jakąś ulubioną kolorystykę - również chcę o tym wiedzieć :-)

Jak zamówić?

Opcje są 2: jedna to napisać do mnie maila na adres breedersgraphic@gmail.com lub skontaktować się ze mną przez naszego fanpejdża :-)


Zapraszam :-)

You Might Also Like

4 komentarze

  1. super pomysł, sama bardzo chciałabym otrzymać taką kartkę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic nie stoi na przeszkodzie :) odezwij się :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też bym chciała taką kartkę! :P

    OdpowiedzUsuń

Polub Śledź też pies

Polub u Śledzi

Polub Simpsons Polska

Zajrzyj na naszego Instagrama