Psia Wielkanoc

12:57:00

Jak odnajdujecie się w Świętach z psami?

My nie wyobrażamy sobie inaczej. Psy towarzyszą mi w kuchni (co z tego, że nic ze stołu nie spada - przecież z panią w kuchni jest fajnie!), plączą się pod nogami przy sprzątaniu, a później - gdy całą rodziną siedzimy przy stole - zawsze leżą w pobliżu. Po jedzeniu są za to świetną motywacją do spaceru i nie zawiązywania sadełka na kanapie ;-)

W zeszłym roku w Święta nasze maluszki z miotu D miały już 6 tygodni, więc uczestniczyły w świętowaniu razem z nami. W tym roku - dzieciaki dopiero co otwierają oczka, więc świętować będą nieco mniej świadomie ;-) Nie zmienia to faktu, ze Święta - jak co roku będą pod znakiem psów i dyskusji o psach :-)

Wszystkie Śledzie (i małe, i duże, i pół-Śledź Blusio) życzą Wam drodzy czytelnicy naszego bloga spełnienia marzeń - bo to chyba wyczerpuje wszystkie inne życzenia :-)


You Might Also Like

5 komentarze

 1. To są pierwsze takie święta Piana w naszym domu (pomijając Boże Narodzenie), wiec jak je spędzimy to się okaże :D
  wszystkiego dobrego i dużo zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie to wygląda tak, że ja sprzątam, a Abi dalej brudzi rozrzucając wszędzie swoje kłaki ;) Przy stole towarzyszy nam zawsze i dostaje swoje święcone jajko w miseczce na swojej świątecznej chusteczce :D
  Również życzymy Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w tym roku niestety bez psów :(

  H&F

  OdpowiedzUsuń
 4. Ahhh czekałam na zdjęcia małych śledzików :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie Habs był najlepszą motywacją na spacer. Objedzona do granic możliwości, poszłam z nim na długi spacer i odzyskałam lepsze samopoczucie i jakoś tak miejsce na dalsze wyżeranie mi się zrobiło ;)

  OdpowiedzUsuń

Polub Śledź też pies

Polub u Śledzi

Polub Simpsons Polska

Zajrzyj na naszego Instagrama