Dzień dobry!

14:18:00

Pierwszy post na blogu to zawsze... dylemat :-) Przynajmniej dla mnie.
Zaczynać od przedstawienia siebie i swojego pomysłu na bloga, czy może nikogo to nie interesuje?
A może jechać z grubej  rury - konkretami?

Ja chyba wybiorę tę pierwszą opcję :-)

Po co ten blog? Bo potrzebuję miejsca, by podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi wszystkiego, co związane z psami. Bo chcę konstruktywnie podyskutować i wymienić poglądy. Bo może komuś moja pisanina się do czegoś przyda?

No i powstał, a właściwie zaczął powstawać.


Uczciwie byłoby napisać kilka słów o psach w moim domu - żeby nie byc gołosłowną, najpierw zdjęcie.Mieszkają ze nami (ze mną i TŻtem) 3 berneńczyki: Bohun- w tym momencie 4 lata (pierwszy od prawej), Zuzia- 3,5 roku (w środku) i Bromba- 11 miesięcy (po lewej). Rude i zakurtczone w środku to nie berneńczyk, a ich pani ;-)

Psy w mojej rodzinie były zawsze - owczarek niemiecki, jamnikowate coś ;-) czarny terier rosyjski (pierwszy tak naprawdę mój pies), aż w końcu wybór padł na berneńczyka. Wybór nieprzypadkowy, i jak się okazało bardzo trafny - zakochaliśmy się w tych psach na zabój. Najpierw przyjechał Bohun, później - Zuzia, a rok temu została w naszym domu Bromba - dzieciak z naszego pierwszego miotu.

Żyjemy sobie w 5 spokojnie w małej, nadnarwiańskiej wsi 30km od Białegostoku, chodzimy na długie spacery i ogólnie nas często nosi - a to na wystawę, a to w góry. Mamy duży ogród, ale nasze psy mieszkają razem z nami w domu, wylegując się na kanapie. Myślę, że są z nami szczęśliwe ;-)

Jak na pierwszego posta to chyba wystarczająco, myślę, że wiele wyjdzie "w praniu" :-) W każdym razie mam nadzieję, że ten blog będzie fajnym miejscem sieciowych kontaktów psiolubów :-)

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Sympatyczne zdjęcie a dobór kolorystyczny pani właścicielki i psów idealny. Prawie te same proporcje czarnego, beżowego i rudego.
  Lubię psy, będę stałą obserwatorką.
  Dużo zdjęć poproszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć :) Bardzo ciekawy blog, na pewno będę tu częściej zaglądać ;p przeczytałam już wszystkie nowsze posty, a tego na samym końcu :)
  Ja dopiero zaczynam przygodę z blogowaniem, jak stworzyłaś na blogspocie tak ładnie swoją stronę? Jeśli chcesz to zapraszam www.jackterror.blogspot.com , ale tak jak wspomniałam dopiero zaczęłam. Pozdrawiamy! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ok, dzięki za pomoc, chyba sobie w miarę poradziłam! Mam jeszcze małe problemy z kilkoma rzeczami, ale postaram się w miarę czasu sama to ogarnąć. W razie czego napiszę, jeśli to nie problem :)

  OdpowiedzUsuń

Polub Śledź też pies

Polub u Śledzi

Polub Simpsons Polska

Zajrzyj na naszego Instagrama